KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12771261
nr 1277 1261
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Träsnitt, Gata. Signerad, numrerad 274/360. Motivet: 41x56 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 september 2019
kl 18:58:02
30/9 18:53:03
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg